Bu sayfanın düzgün çalışması için Javascript gerekir.

Vintage Yüzükler - RONAFF PIRLANTA

Vintage Yüzükler

Son zamanlarda moda olan vintage veya tasarım tektaş ürünler daha sıklıkla yüzükler hep karşınıza çıkmaktadır.Vintage aslında kelime anlamıyla nostaljik ya da eski anlamlarında kullanılan bir kelimedir ve bunun mücevhere pırlantalı takıya yansıması çok farklı modelleri ortaya çıkarmaktadır.

ronaff pırlanta vintage

Bizim vintage dediğimiz eski modellerden esinlenip yeni ürünler üretmektir ve  aslında doğru olanda budur tabi bu işin doğrusu ve yanlışı olmaması dışında asıl Vintage ürünler eski zamanlarda yapılan ürünlerdir.Biz Ronaff Pırlanta olarak yurtdışı fuarlarında bunların gerçeklerini gördük ve inceledik eski kesim elmaslar ve tamamen el işçiliği olan bu ürünlerdeki görüntü inanılmaz derecede etkileyicidir.

 

Tabi günümüzde böyle bir ürünün hem üretimi çok uzun ve maliyetli hem de teknoloji ile o kesımde taşlar da zor bulunduğu için artık Vintage ürünler sadece model olarak esin kaynağı olmakta ve de pırlanta ya da renkli taşlarla birleşip hoş ve nostaljik görünümlü severek kullanacağınız ürünler ortaya çıkarmaktadır.

 

 

Vintage pırlantalı ürünlerde seçeneklerimizi daha da arttırıp sizlere daha güzel modeller sunmayı hedefliyoruz.Teşekkür ederiz.Ronaff Pırlanta Ailesi mutluluklar diler…