Bu sayfanın düzgün çalışması için Javascript gerekir.

Güvenlik Politikası

Ronaffpirlanta.com web sitesini ziyaret etmek, siteden alışveriş yapmak ve web sitesinin aktardığı sitelere gitmek büyük bir güvenlik altyapısıyla ve ziyaretçiler için kolaylaştırılmış ve kişiselleştirilmiş şekilde sağlanmaktadır.

Ronaffpirlanta.com web sitesinde alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Güvenli Soket Katmanı) Protokolü ile sağlanmaktadır. Elektronik ortamda dünyaca kabul edilen bir standart olan bu güvenlik protokolü, güvenli bilgi akışının sağlanması amacıyla tarafınızdan iletilen tüm bilgilerin şifrelenerek üçüncü şahıslara izinsiz şekilde iletilmesini önlemektedir. Aynı zamanda kredi kartı veya hesap bilgileriniz, ronaffpirlanta.com web sitesinden bağımsız olarak şifrelenmekte ve ilgili bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilmektedir. Ayrıca SSL Güvenlik Protokolü, bulunmak istenen web sitesinin sahte bir versiyonunda almadığınızı, gerçekten doğru sitede bulunduğunuzu da kanıtlar. SSL Güvenlik Protokolü hakkında detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Alışveriş vermenizin ardından sipariş tarafınıza veya sizin belirttiğiniz üçüncü şahsa teslim edilene kadar ronaffpirlanta.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır. Tüm kargo süreci sigortalı şekilde yürütülmekte ve herhangi bir kayıp/çalıntı durumunda tarafınıza bir bedel yansıtılmamaktadır. Bunun için sadece kargonuzu teslim alırken üzerinde herhangi bir yırtık, delik ve benzeri içerisindeki ürüne ulaşılma ihtimali bulunan kargo poşetlerini teslim almayınız.